6033 Ersari
Tidigt 1900-tal, 270x335, (slitage)
Såld: 5.000 kr
Såldes den 6 augusti 2007 -
2034 Ersari
Tidigt 1900-tal, 108x185, jämnt slitage, even wear
Såld: 3.000 kr
Såldes den 27 november 2006
Föremål som liknar ersari Tidigt 1900-tal
- Träfflista
- alla
- Visa alla